Říjen 2012

Dušičky 2 část

28. října 2012 v 21:31 | Noc |  Vzájemně
Aha . Aha ! Myslela jsem ,že se zapojí trošku víc lidí ... přecejenom ,hlasovalo jich snad 30 . No nic . Děkuji Satine !
To co napsala je vážně skvělý , promyšlený ,líbí se mi jak to navazuje na to moje ...přebírá myšlenky . Přesně tak ,jak jsem to chtěla ,škoda ,že byla jediná ,uvidíme ,možná ,že tentokrát se na to lidi chytnou víc ! )))

To ,co jsem napsal já a potom i čtenářka Satine si můžete přečíst tady :

Satine a její (mimochodem stojí k přečtení ) blog : http://satines-dreams.blog.cz/Dušička část.1

20. října 2012 v 18:20 | Noc |  Vzájemně
Vaše volba by téměř 75% )))) Jasný ,že lidi zajímaj perverzní texty o 16 prostitutce !) Celej systém tohodle vzájemnýho psaní je úplně jednoduchej ; Já napíšu vždycky nějakou část a vy na ni budete (doufám !) reagovat. Napíšete další pokračování mé části . Čtenáři moho bud reagovat jiným nápadem a nebo mohou rozvinout od jiného čtenáře . Já vždycky vyberu ten co se mi líbí nejvíc a dopíšu další část a vy na ni budete stejným způsobem "reagovat". Nic těžkého . Takže ... tady to máte .
Vykouzlilo mi to úsměv !

18. října 2012 v 19:51 | Den |  (Vz)kazy světu
Je škoda, že si nepamatujeme jak nás naše matka rodila, možná by si ji někteří vážili více.. Viděli bychom jak dává do toho všechny své síly. Aby porodila něco tak úžasného jako jsme my.. Miluju svoji maminku. Co vy? Počítám , že vy taky.

DNYNEDNY

17. října 2012 v 21:02 | Noc |  Tak jsem použil klávesnici ...
Někdy je prostě všechno tak skvělý ! Venku je hezky ,máte kolem sebe zajímavý lidi ,máte si o čem povídat ,smějete se ...Třeba dneska,nebo předevčírem...včera ne... Trošku vína ,dobrý jídlo ,splýtání vlasů do copánků ,klasická výměna prstýnků , hele slečno mám tě ráda)))) Horší jsou NEDNY . To se probudíte a už víte ,že všechno bude na hovno ,jakási předtucha ,nemáte co na sebe(klasika !) ,hnusný vlasy ,blbý myšlenky (došla pasta !). Přijdete do školy ,samozřejmě že nezapomenet minimálně 3 krát zakopnout před školou ,nejlépe aby si vás všichni všimli ! No neříkejte ,že se náramně nebavíte ,když vás lidi pomlouvaj jakej ste zas-anej podivín. (mně to teda celkem baví.ale vážně.) .Třída-bud přijdete MOC brzo takže jste tam jen vy a člověk ,kterýho absolutně nanávidíte nebo -co já vím- kluk ,kterýho milujete od druhýho stupně,posíláte mu prázdný esemesky(nepsali náhodou v bravíčku že je to "sexy provokace"?!) Haha .to jsem si vymyslela.Jsem fakt vtipná ! Sedíte a prostě MUSÍTE NĚCO ŘÍCT(platí v obou případech) "Nevíš co máme za hodinu?" "Dnes bude na oběd určitě další hnus co myslíš?" "Umřel mi křeček ,achjo" . Je to těžký . Nejlepší pravidlo je mlčet. Klidně celej tenhle NEDEN. I když,to už vás budou opravdu všichni považovat za zas-anýho podivína.
Roztomilé denní rutinky

16. října 2012 v 17:01 | Noc |  Příběhy (ne)známého světa
Malé denni rutinky -tak zní název ))) Zná je každý ,čistíme si zuby AŽ po snídaní ,oblečeme si nejdříve kalhoty nebo tričko ? Nasypeme musli na jogurt nebo nalyjeme jogurt na mysli ? Obyčejné naprosto (ne)podstatné detaily všedního života. Budík mám nastavený přesně na 5:55 ,protože vím že vstanu AŽ za pět minut .Tak je to . Jednoduchý. Neuvěříte ,kolik takovejhle "zajímavejch rutin" se nachází všude kolem vás ! (a hlavně ve vás !) . Jed si vzpomente; kolikrát jste byli nervózní,že jste si před odchodem do školy nevzali žvýkačku ,nebo ,že jste se o přestávce nepodívaly na záchodě do zrcadla ...procházíte kolem auta a kouknete se do okýnka ... proč proboha ? co když tam někdo sedí ? a stejně je to k ničemu ,jelikož jste-předpokládám- většinou vyšší než auto ,což znamená ,že svůj odraz vidíte zkresleně ! Nevzdávejte se těhle "trapnejch blbostí" a napište mi co děláte vy ,nebo lidé ,co znáte . Je to vtipný .Vážně .


Ona byla k sežrání.

16. října 2012 v 16:19 | Den |  Tak jsem použil klávesnici ...
Nakonec jsem tu, protože mi něco odpadlo. S Nocí jsem nemluvil a tak nevím, jestli má v plánu dnes něco přidat. Já bych chtěl s vámi podiskutovat ale za 20 minut vyrážím a proto jen něco lehkého na čtení napíšu.

Jak jsem poznal svojí první lásku.
Na to nikdy nezapomenu. Bylo to onehdé v první třídě základní školy, to jsem fakt netušil, že se do ní zamiluji. Nastala pátá třída a stali se z nás nejlepší přátelé. Chodili jsme spolu ven, do kina a všude možně. Jednou jsme měli hudebku.. Zaťukala mi na rameno a předala mi srulovaný papír. Rozevřel jsem ho. Stálo na něm ,,nechceš se mnou chodit?'' Nějak jsem nad tím ani moc nepřemýšlel nenapadlo mne, že mohla myslet zrovna vztah .. a tak jsem napsal úplně stupidní otázku. ,,Kam jako??'' .. Její odpoveď byl výsměšný smích.. Pochopil jsem..
A tak jsme spolu začli chodit. No kiss. No intertwined hands..Bylo to stejné jako kdybychom byli nejlepšími přáteli. Ale čas vždycky pomůže dospět..A tak nastala naše první vztahová(??) pusa. Na lavičce, na dětském hřišti, jen my dva. Přicházela bouřka. A víte proč jsme si tu pusu vůbec dali? Protože jsem se ji zeptal. Myslím, že by jinak nic nenastalo. Vztah to byl dlouhý a pěkný, takový ještě mladoulinký. Končilo to hádkou. Po té jsme se aji přestali bavit. Teď jsme se přes to přesnesli a tak se nasrazu nad náma zasmějem. Vážně jsem ji miloval :) Byla k nakousnutí.


Den

Poděkování :)

15. října 2012 v 21:14 | Den |  (Vz)kazy světu
Chtěl bych poděkovat všem babám a chlapcům co dnes i včera přišli na Náš blog, jsem strašně rád, že jsme s některými měl takovou čest a jsem rád , že jsem si tak zadiskutoval. Pro dnešek s Nocí končíme, máme ještě dost dalších věcí na práci .. jestli víte jak to myslím. Jsem rád, že jste diskutovali u článku na téma Alkohol, jsem rád, že spousta Vás má takový názor jaký má. Zítra mám povinnosti až do sedmé a tak nevím jestli vůbec příjdu a však budu rád , kdyby jste se sem stavili a cokoliv o čekmkoliv napsali. Dobrou

Předpůlnoční listování

15. října 2012 v 19:21 | Noc |  Vzájemně
Předpůlnoční listování aka temný světlo proklouzává skrze špinavý žaluzie , vidíme oranžovou zář pouličních lamp ,slyšíme smích malejch dětí a šplouchání vody...kde se tu jen vzala?...vážně nevím .
Před půlnocí -zvláštní čas .Jak kdyby sme na něco čekali-něco-nový den . Taková roztomilá malá rutinka ;čekání na nový den . Nikomu se nechce spát ,je přece ještě brzo ,spát půjdeme až zítra ... prožijeme ten tajemnej přechod ze dne na den s otevřenýma očima . Tik tak -jedna sekunda a ztratíme den co už nejde vrátit zpátky a nalézáme nový ,který jako by nás svazal nějakým pravidlem začít znova žít .
Takže běžte spát kdy chcete ,vlastně byste tenhle před a po půlnoční čas neměli zaspat ...

Někdo ho zbožňuje a někdo nenávidí.

15. října 2012 v 14:59 | Den |  Tak jsem použil klávesnici ...
Je těžké okomentovat něco co dobře znáte, na co máte jak dobré tak špatné vzpomínky. Mám na chlast spoustu názorů, jak špatné tak dobré. Vím, že je to škodlivá látka ale když ho s ním nepřeženete, tak je to okay. I když já preferuji akce bez trvdého chlastu..I když jdu s děckama na nějakou akci a oni mi nabídnout raději si dám pivo než rum. Komentoval jsem jedné holce na blogu, že jsem měl podobný , špatný , katastrofický zážitek jako ona. Ale myslím, že kadžý si to někdy poprvé vyzkouší ..já to vyzkoušel a přehnal , druhý den jsem se neprobudil doma ani venku..
Od té doby preferuji jen pivo s přáteli a vínečko se slečnami. Hlavně v této době bych si žádný trvdý alkohol ani nedal, jeden známý mé sestry se na to otrávil a do konce života bude slepý. A navíc si myslím, že mezi svými lidmi se vážně dá bavit i bez alkoholu. A holky, který si myslí , že když se ožerou jak jsou krásný, vtipný a úžasný tak jsou na omylu, je to právě naopak. Jsou trapný. Nakonec občas litujou , že se napily , protože vyvedly pár hloupých věcí...
Den

To je moje!

14. října 2012 v 18:19 | Den |  Tak jsem použil klávesnici ...
Mám poslední možnost napsat na To je moje. Je velmi těžké o tom psát. Něco zní až moc namyšleně a něco, že jsem
úplně bez citů.
Když jsem byl malej, tak jsem to použival hodně často, Teď spíš ve škole , když se třeba rozdávaj nějaký
testy a já nejsem podepsanej a učitel se zeptá ,, Á děcká čí to je?? Á páne učiteli to je moje'' ..
Ale většinou když někdo používá větu ,, To je moje, nech to bejt..To je moje, Ať tě ani nenapadne na to šahat..' jak se opovažuješ šahat mi na tašku, ty debile.''
Nebo když říkám psaní je moje, prostě to j moje ale myšleno tak jako koníček a .. né tyvole asi vlastním psaní> Ale zní to hustě!
To je moje kolo.. To je moje holka. To je můj pes. To je můj život. ¨
Thanks for reading-- Den.

Den je Den.

13. října 2012 v 21:54 | Den
Jsme tak moc odlišní ale přitom máme toho tolik společného.
Oba milujeme :
Fotografování
Klasiku
Psaní a proto.. začínáme..

Začátek č. 2 "Něco jiného"

13. října 2012 v 21:03 | Noc |  Příběhy (ne)známého světa
Abyste tohle všechno nemuseli jen číst a komentovat
můžete se taky trochu zapojit .
Bude to něco jako "příběh na pokračování" ,do komentářů napíšete individuální konec podle Vás . Nemusíte příběh úplně ukončit ,můžete napsat jen další část . tzv "prostředek" Nejprve ale napište do ankety jaký typ příběhu byste si přáli . Jelikož máme čtenářů zatím málo takže vám příběh napíšu později .


Začátky, počátky

13. října 2012 v 16:52 | Den , Noc |  Tak jsem použil klávesnici ...
Tak jsme si založili blog .

A o čem že vlastně bude ? O všem,co budeme chtít .
Budeme psát příběhy ,vzkazy světu ,Vám .
Budeme společně vytvářet příběhy...
a nebo možná taky ne ...
kdo ví .

První příběh :

Den a Noc - ona a on -prostě dvě normální bytosti ,co se smějou ,rozčilují ,pláčou ,zlobí se ,nenávidí ,milují ,chtějí a cítí (občas teda moc ne) . Tyhle dva "pseudomy" jsme si vytvořili s jednoduchým cílem ; abyste prostě nevěděly kdo jsme ; abyste si nás jednoduše představili ,každý z nás píše jinak ,a je na vás co se vám bude líbit víc .

Na začátek to stačí ,je nudný psát o začátcích a proto ...


...začínáme