Vyjádření

5. ledna 2013 v 17:03 | Noc
Někdy je tak těžké něco vyjádřit slovy! Znáte to,chce něco říct, ale nevíte prostě jak !
Někdy to jde jen přes hudbu,obrázky,básničky,nebo slova co s tím vaším nemají nic společného.
Taky se vám občas stává, že přemýšlíte až moc . Myslím tím, že přemýšlíte moc na to, kolik vám je. Že byste mněli dělat věci jaksi jinak ? Ikdyž tohle přemýšlení nemá nic společného s nezávazností. Svoboda a myšlenky jdou ruku v ruce.
Děláte hovadiny, o kterejch tak pěkně poeticky přemýšlíte. Jasně,jsou lidi, co celý dny sedí doma v posteli a přemýšlí Proč? Jak ? Vždyť.. ! Já přemýšlím venku,otevřeně,při těch hovadinách co dělám.
A stejně přemýšlím tak nějak moc .

Plus ještě něco co se mi sakra líbí !

You don't know anyone at the party, so you don't want to go. You don't like cottage cheese, so you haven't eaten it in years. This is your choice, of course, but don't kid yourself: it's also the flinch.
Your personality is not set in stone. You may think a morning coffee is the most enjoyable thing in the world, but it's really just a habit. Thirty days without it, and you would be fine. You think you have a soul mate, but in fact you could have had any number of spouses. You would have evolved differently, but been just as happy.
You can change what you want about yourself at any time. You see yourself as someone who can't write or play an instrument, who gives in to temptation or makes bad decisions, but that's really not you. It's not ingrained. It's not your personality. You personality is something else, something deeper than just preferences, and these details on the surface, you can change anytime you like.
If it is useful to do so, you must abandon your identity and start again. Sometimes, it's the only way.
Set fire to your old self. It's not needed here. It's too busy shopping, gossiping about others, and watching days go by and asking why you haven't gotten as far as you'd like. This old self will die and be forgotten by all but family, and replaced by someone who makes a difference.
Your new self is not like that. Your new self is the Great Chicago Fire-overwhelming, overpowering, and destroying everything that isn't necessary.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 6. ledna 2013 v 13:53 | Reagovat

Člověk se nesmí do ničeho nutit, hlavně jak vyjádřit, pak řekne jen samé pitomosti.
Nejlépe nechat jen volný průchod myšlenkám.

2 Miriam M. Miriam M. | Web | 6. ledna 2013 v 21:32 | Reagovat

Pokud u přemýšlení zvládáš i, jak jsi napsal, "dělat hovadiny" - a pokud jsou to takové, z jakých má člověk radost, pak jsi ještě evidentně nepřekročil kritickou míru. Taky to někdy s přemýšlením přeháním. Vlastně často. Ale čas od času se mi to povede vypnout a prostě žít. Což není od věci.

3 Noc Noc | Web | 7. ledna 2013 v 19:37 | Reagovat

[2]: Né napsal, ale napsala:-DD nicméně,s tvým názorem naprosto souhlasím !

4 Auril Auril | Web | 7. ledna 2013 v 20:09 | Reagovat

Njn, taky jsem vždy přemýšlela a přemýšlím až moc a taky jsem kvůli tomu, že všechno roznimrávám, přišla o plno věcí... myslím jako, kdybych se v tom nenimrala a nezvažovala a místo toho šla a udělala... asi by spousta věcí byla jinak. Líp? To nevím, ale jinak určitě!

A díky za milý koment:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama