Hledáš smysluplný článek? Jsi špatně.

14. února 2013 v 11:37 | Mag |  Příběhy (ne)známého světa
Posledních pár týdnů se citím hrozně, všechno mě užírá. Aj když jsem s přáteli, rodinou, sama, všechno je najednou nějaký divný, smutný. Ikdyž jsem optimistický člověk, nedokážu v sobě něco překousnout , nevím co to je, ráda bych to zjistila, ráda bych udělala něco a zbavila se té noční můry, která vlastně ani nevím o čem je.
Chtěla bych být teď s ním ale ne tak jako to bylo posledních pár týdnů , ale jak to bylo předtím. Bylo to tak moc fajn , mělo mi dojít, že štěstí nezůstává věčně. Jak já nesnáším tydle zasraný smutný dny.
Dokážu se bavit, dokonce včera jsem se nasmála dost , ale pak přišla dycky nějaká pitomá myšlenka, která mě dostala úplně jinam a já se zas začala cítit hrozně. Aj to, že včera byl dobrej den, mi nedokáázalo z hlavy vyhnat ten divnej, strašnej pocit. Nejsem to já, chci být happy, je mi jedno, že nebudu mít štěstí ale nechci se tak užírat, ale ono nejde s tím přestat, každou chvíli, minutu mě napadají děsivé myšlenky.
Jsem silnej člověk, nebrečím kvůli tomu, že nemám hodinky za tři litry, nebo že nemám nový hadry, nebrečím když na mě učitelka začne řvát, že není normální takhle srát na školu, já na ni neseru, občas se učím, občas napíšu nějakej ten úkol, nehádám se s ní, že chci jedničku ikdyž vím, že kdyby proti mě nebyla tak zaujatá , tak bych tu jedničku měla. Je mi jedno, že nejsem nekrásnější. Jsem silnej člověk, ne kecám, nejsem.Chěla bych být ale ve skutečnosti jsem brečka):)
Líbí se mi na mě, že dokážu říct co si myslím do očí, že dokážu vykouzlit úsměv, a že lidi si přede mnou dovolí věci, který by si před jinýma nedovolili, líbí se mi, že jsou přede mnou tak otevřený. Je to pěkný, že lidi ví, že mi můžou věřit. Líbí se mi, že mám takovou rodinu, přátelé, postel, byt, výhled, kasičku, hrníček, pyžamo, maličký ruce.
Líbí se mi film se7en, kokain.. začínám nenívidět, ty komedie o středoškolských láskách, předtím jsem je žrala..Miluju Pete Rocka, miluju hip hop.. miluju dancing in the moonlight, miluju rockstar, all star, shreka!
Miluju vzpomínky. Ráda vzpomínám na to, když ležím ve své posteli, jak ležel vedle mě, a já měla svoji ruku v jeho a jak jsme si povídali do sedmi ráno a pak šli spát jen na dvě hodiny a pak jsme si zase povídali a zase. A pak jsme spolu šli ven , a do tesca a tam jsme dělali ty hovadiny, a pak jsme byli tam na sídlišti, a shazovali se do sněhu, a pak jak jsme byli v čajce, a jak jsme jednou byli na tý skále a jen tak jsme se koukali a říkali si, že to ani není možný, že todle je město, kde žijem, že z tohodle pohledu vypadá tak jinak.
Jak jsem včera asi dvě hodiny mluvila s Petrem o nás, co se nám na sobě líbí a co ne, k čemu jsme oddaní v našich životech, co milujeme a co ne. Co je pro nás prioritou.
To, že si nakonec Tom na mě vzpomenul a napsal mi, že dorazil do Itálie dobře, že se krásně lyžuje a ať se mám.
To , že Jakub zas plácal nesmysly. A že to zas byla sranda.
To, že druhej Jakub se o mě vážně pěkne staral.
To, že Pokornej mi volal asi 50x jen , aby se zeptal jak se mám a jestli to dneska platí.
To, že slečna Zuzana, je mou nejlepší kamarádkou.
To, že Eliška našla svého prince a stala se princeznou.
Občas mi pomáhá psát.. citím se pak líp.
I dnes. Leze to a leze.

s láskou Mag

Omlouvám se, že to nedává smysl.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 14. února 2013 v 16:08 | Reagovat

Tak vidíš, máš i plno lidí, kteří na tebe myslí. :)

2 Vendy Vendy | Web | 14. února 2013 v 20:24 | Reagovat

Někdy je dobré se vypsat. Hlava nehlava, jak myšlenky jdou...
Jseš zajímavá osůbka. Ale to asi už víš :-)
Stojíš nohama na zemi, neděláš si nějaký iluze a hodinky za tři litry nejsou pro tebe první poslední - a to je fajn. Život přece není značkovej.
I když si nás občas značkuje... .-)

3 Radka Radka | E-mail | Web | 14. února 2013 v 21:07 | Reagovat

Dává to smysl. Mně učitě.
Poslední dny jsou lidé zvláštně zachmuření a já si říkám, že je to škoda.
Když mám pocity jako Ty, takové neurčité, řeknu si o znamení, sen, cokoliv, co přinese rozluštění. V takové formě, abych pochopila. A zatím to funguje. Můžeš tím něco ztratit?

4 Yuubi Yuubi | Web | 19. února 2013 v 22:48 | Reagovat

Tímhle obdobím jsem si taky nedávno prošla a přiznám se taky jsem brečela, ale už je to dobrý...
Po každé bouřce vyjde slunce a věci, co nedávají smysl ho dávají víc než ty, co ho zdánlivě vystavují na odiv...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama