Maska spadla na zem.

8. února 2013 v 20:48 | Mag |  Tak jsem použil klávesnici ...
Je strašný, že z člověka, kterej byl dycky vesej, smál se všem ostaním jaký jsou brečky.. se stalo , vlastně stalo , ona taková byla dycky . Jen ta její maska konečně spadla a já zjistila, že holka, která je dycky tak veselá, která mi říká, že ty problémy co mám by chtěla taky, je jěště větší brečka než já. Že si všechno vybrečí, že si vůbec neváží rodičů, že je posílá do prdele, shazuje je a říká jim co maj dělat, že brečí nad tím, že má blbej mejkap, a že ji došla báza.. Kéž bych ten týden s ní nebyla, měla bych iluzi , že vona je jiná, že s ňou se dá furt bavit, že se neuráží a nebrečí kvůli tomu, že jí táta nekoupil hodinky za 3 litry. Nejvíc mě dostalo jak na mě a na jejího tátu přes celej den byla tak hnusná, kvůli ní jsme museli přestat lyžovat a šli na chatu, kde si zapla pc a do večera seděla na fb, a tam psala takový ty vysmátý smajly, psala totální sračky , a najednou byla veselá s jejím milovaným komplem, snažila jsem se chovat normálně, dělat , že to co dělá je v pohodě a snažit se být teda taky happy. Ale vono to bylo kurevsky těžký. Upřímně jsem měla myšlenky, jak ji dávám facku a říkám ji ať se vzpamatuje. Ale to bych nikdy neudělala, ikdyž jsem mám takový myšlenky, spíš mě mrzí, že to dopadlo takhle. Já se těšila .. A ono hovno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 9. února 2013 v 14:35 | Reagovat

Nojo, každej z nás se snaží na veřejnosti ukazovat svou lepší tvář a poznáš takového člověka, až když jseš s ním delší dobu každý den od rána do večera.
Ale myslím, že v podstatě je takových devadesát procent z nás, ani já nejsem tak dobrá, jak se leckomu můžu zdát, taky mám svoje mouchy, svoje nálady a na mámu jsem taky občas měla hubu, když mě vytočila.
Ovšem řešit hodinky za 3 tisíce, to už svědčí o určité rozmazlenosti. Slečně by klidně stačily hodinky za tři stovky.

2 Vendy Vendy | Web | 10. února 2013 v 11:17 | Reagovat

Jestli je to tak jak píšeš, pak se ti nedivím...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama