Reálnej život .

9. února 2013 v 11:18 | Mag |  Tak jsem použil klávesnici ...
Dnes je venku krásně, modré nebe, slunko, a vcelku to vypadá, že zima už pomalu nazouvá botky a má v plánu odejít.

Vypadá to, že jeden chlapec, je zamilován, do jedné holky, která mi zkazila mojí krásnou iluzi o jejím chování. Last topic.. Nevím jak se mám zachovat, nechat ho ať si ji pozná sám, nebo mu něco naznačit , říct? Nechci drbat. Radši to nechám bejt a když se zeptá, budu dělat, že ho neslyším, což zas vyvolá dohadování o tom jakej je kdo ignorant a budem po 1000té řešit to stejné.. Říká se všechno špatné je pro něco dobré, ne? Včera jsem se měla strašně, chtělo se mi brečet, že G. je taková, že vlastně celou dobu co jí znám, má jen masku, že pod ní je to jinej, nesympatickej, náladovej člověk, co nechá kámošku ve štychu. Tak jsem z toho byla taková smutná, potřebovala jsem se vyříkat, tak jsem si promluvila s jedním kámošem. Vypovídala jsem se mu, řekla mu všechno, on na to, řekl svůj názor a já se cítila mnohem líp.
+ bonus, psala jsem jedné holce, dělá parkour, že mě to nehorázně fascinuje, a že je dobrá, že to dává, že já jsem taková lama ale že začínám teď na sobě makat, tak mi řekla pár suprových věcí.
Za prvé mohu se přidat do její skupiny, maj tam jednoho kluka, kterej je všechny trénuje, pecka , tak jsem se koukala na fotky a zjisitla, jsem že aj polovinu těch chlapců znám. Bývalej soused, kluk kámošky(vůbec jsem netušila , že dělá parkour), děvkař mého města, kámoši mých kámošů, který znám od vidění, takže by pro mě vlastně ani nebylo tak blbý tam jít. Necítila bych se jako ovečka mezi srnkama.

Dalši dobrá věc, spalo se mi dobře, konečně v mé posteli. YEAH!
Další dobrá věc, no dobrá věc, tak mě nedávno napadlo kolik lidí vlastně u mě spalo. (Kámoši, kámošky!) A bylo jich docela dost. 26. a to jsem možná na někoho zapomněla . WOW!
A kolik návštěv? To opravdu vědět nechcete, móc velké číslo. I mě to překvapilo.
Next gooood thing is..? Today..? Maybe, who knows. I have big plans. I have to go to work, then call to him, him, him, him, him and ask them .. are u 3?, okay come with me and him him him him him him out.
so have a nice day, guys. smoke weed, drink bear, have fun, you know. Fine days are good!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 9. února 2013 v 14:32 | Reagovat

Dělat, co tě baví - to je dobré řešení.
A k tomu klukovi, co miluje holku, která si to podle tvého názoru nezaslouží - tam bych radila, nic mu neříkat. Buď na to přijde sám nebo nepřijde, ale jak se do toho zamícháš, bude to špatný a nakonec to padne na tvou hlavu.
To mi věř, v takovýchhle věcech je lepší držet se trochu zpátky.
Ale jestli se rozhodneš mu říct svůj názor na ni, je to tvé rozhodnutí. :-)

2 iheart-hemulkaxutebow iheart-hemulkaxutebow | E-mail | Web | 10. února 2013 v 15:09 | Reagovat

Pekný článok :) A mimochodom máš krásny blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama