Vypsaná klávesnice

15. března 2013 v 22:24 | Mag |  Tak jsem použil klávesnici ...
To když: se dva lidi milujou ale ani jeden nedokáže udělat další krok, je hrozný když nevíte jak to vlastně je, to když je na vás jednou hnusnej a vy ho nenávídte a pak je na vás tak milej , že byste ho zulíbaly. To když řekně něco co vás pěkne zmate, to když o vás mluví za váma, aby jste slyšeli co říká ,, ta Lucka ale je hrozný nemehlo , co?'' .. To když vás chytne za ruku a hned ucukne. To když vás políbí na rty a pak se k vám chová nádherně, ale pak mu asi dojde, že k vám něco cítí a začně se odtahovat, to když žářlí, to když se spíte s nejlepším přítelem , to když stojíte na lavičce koukáte na něj dolů a říkáte si ,, co to kurva se mnou je?'' To když kouříte, a vycházím vás z úst krásnej kouř, to když jste pořád se samýma klukama a už se neumíte chovat před holkama, to když zavoláte holce se , kterou jste se nikdy moc nebavili a ona vám řekne, že jste jedinej kdo se o ní zajímá, to když zjistíte, že holky jsou vlastně fajn. To , že i kluci mají své dny na facku.
Nechci používat dvojsloví ,,miluju tě'' ale musím, říkám to matce, otci, bratrovi, miluji je. Nebojím se jim to říct, vím, že řeknou my tebe taky. Chtěla bych přijít za K. , říct mu ,,hej ty, nikdy jsem nebyla na vztahy, ani ty ne, vždycky to bylo mezi náma jiný, než mezi jinýma, mezi náma je něco velkýho, obrovský přátelství , blázním s tebou, nervuju se s tebou, směju, milu..milionkrát jsem ti řekla, že tě mám ráda, milionkrát jsem ti to dokázala.. Ale řekla bych, že vypadl jeden kousek z mýho příběhu..mám tě ráda víc než jsem si myslela, to, že na tebe myslím pořád, na to co jsme zažili, doprdele Kubo to není normální, já tě miluju..'' Chtěla bych mít sílu, odvázat se a říct ti to. Tadle stránka je jediný tajemství co jsem ti neřekla, a taky jsem tě nenechala přečíst ty papíry ale bylo by divný, kdybys četl pořád .. Kuba, Kuba, Kuba, Kuba, Kuba je dokonalej muž, asi jsem se do něj zamilovala, och papíre pomož mi. Teď bych chtěla, abys sis to přečetl a řekl mi znova, že jsem jedinečnej člověk v tom negativním smyslu.
Už chápu jak si to myslel, protože to jak ses dnes ke mě choval, není normální, to bylo krásný. Možná sám nevíš co chceš, a možná ani vlastně já nejsem to co chceš, možná by to ani mezi náma neklapalo, přeci jsme přátelé a máme mezi sebou takové neuvěřitelné vzpomínky. Mám s tebou ty nejkrásnější chvíle ale i ty nejhorší...Kdykoliv se podívám na svou postel, vidím jak si tam ležel, pak si vzpomenu na tu lavičku , jak jsme tě tam obrali.. s Danem, Vojtou a Enkejem.. pak si vzpomenu na posilku, pak na to jak jsme byli v tescu, u tesca, kousek od tvýho baráku v neděli asi kolem osmý. Pak na silvestra, na vánoce, na čajku.. na city.. na bitky, modřiny, smích.Jak jsme byli u tebe.U mě zase.. Pak na ty tvoje trapasy, heh. Budu se smát.. Prcání forever, čajka forever. Vzpomínky, to jediný co tě nikdy neopustí.. Vždycky to tam bude. Do hajzlu.

Jmenuju se Lucka, Áhoj. Přeju krásnou noc.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 18. března 2013 v 23:55 | Reagovat

Naprosto skvělý spontánní text.
Na který se kupodivu těžko píše komentář...
Snad jen jedním slovem - skvělé!
Láska je nádherné šílení.

2 Dadie Dadie | Web | 24. dubna 2013 v 20:19 | Reagovat

Zamilovať sa do dobrého priateľa musí byť krásne, keď vám to vyjde, budete šťastní. Avšak vždy som sa toho bála, čo keď kvôli tomu príde človek o všetko a zostanú len tie spomienky?

3 Bony Bony | Web | 6. května 2013 v 15:06 | Reagovat

Napadlo mě to samé, co Dadie. Snad proto jsem nikdy nepřistoupila na chození s kamarádem. A doted' toho lituju. (:

Jinak krásně píšeš. (;

4 Ten Na Okraji Ten Na Okraji | E-mail | Web | 9. června 2013 v 23:34 | Reagovat

láska  a zamilování do dobrého přítele, je na jednu stranu ta nejlepší a nejkrásnější věc na celém světě, ale na druhou to nejhorší a největší blbost ve tvém životě. Prostě to samé jako láska samotná..
Sám jsem si tím prošel..

Ale doufám, že Vám to vyjde, narozdíl ode mne.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama