Květen 2013

nesnáším.

10. května 2013 v 20:56 | Mag |  Tak jsem použil klávesnici ...
Nesnáším vážně todle období, chvíli je všechno tak skvělý a pak zase není, proč to vše nemůže bejt v jedný zasraný rovině, člověk by se cítil fajn, byl by spokojenej, vyrovnanej a vše by bylo OKAY! Takhle se mám jeden den jak princeznička(v pohádkách ,ve skutečnosti se maj určitě taky blbě) , druhej den se mám jako po havárii letadla. Všechno se sere, stávaj se nehody, všechno je hnusný a zlý .. a pak zase jsou všichni fajn, všichni se milujem, děláme sex, líbeme se, děláme si radost navzájem a je to úžasný. . Svým způsobem milujem náš život, ale zároveň nás nudí, děláme furt to samý .. škola, práce, do kauflandu.. procházka, pokec, nějaká akce..
Taky nesnáším občas svý chování, přečetla jsem si milion knih jak se správně chovat, aby byl člověk spokojenej, jak nečeho dosáhnout, jak nechat toho jak začít žít zdravě a aktivně sportovat, ale hovno z toho dělám, kde mám kurva tu vůli? Taky vždycky vidím nějakej film , kde někdo o někoho příjde ale stejně se nepoučím, stejně si nevážím každičký minuty co mám, stejně jsem někdy hnusná na mámu,tátu, bráchu a tak dále, a mrzí mě to a ani nevíte jak, dala bych si facku , nakopala do zadku, zmlátila páskem, aby mi to došlo ale.. zkoušeli jste někdy sami sebe mlátit? Místo toho, aby jste si uvědomili svých chyb, se začnete smát, že jste vlastně kretén, kterej se mlátí.
Nesnáším když se cítím bezmocná.
Nesnáším když se cítím , že jsem lepší než někdo jinej.. připadám si pak hrozně namyšlená.
Nesnáším když to tak vezmu spoustu věcí, ale většinou jsou to jakože takový ty náladičky lidí , mě samotný, pak změny. Jako jeden den je vše OKAY, druhej den umíráme zlem. Víte co.
Och Miluju psaní, je to tak dobré, pomahá to se cítít lépe.
Bye