dává vám to smysl? ne , aha, mě jo.

27. srpna 2013 v 12:10 | Lucie |  Tak jsem použil klávesnici ...
nevím co se stalo, nevím co jsem posrala, nevím co kdo jiný posral , jen vím, že je to jiný, ale vážně se to tak posralo? Však to není tak hrozný.
Touha po pozornosti, udělat pro to vše, dokonce tak moc, že vás pošlou do vězení..
Tydle dva měsíce jsem myslela, že strávím sama, budu relaxovat, nic nedělat, číst si , dobře něco dělat jo, budu cvičit , abych do nové školy něco zhubla, abych vypadala líp, ale místo této zábavy jsem zažila doprdele, já toho zažila, toik krásnejch vzpomínek, tolik věcí, který mi otevřeli oči, nevím na jak dlouho, ale momentálně chápu svou situaci , svůj život a vím co, kde jsou mé cíle, nejradši bych se k nim teď rozběhla, ale něco z mé staré Lucie ve mě zůstalo, pochybnosti, že je to správné.
Z vcelku krásné 15ti lelé dívky, se stala úplně nevyspělá, pošahaně vypadající holka, život mi dal další šanci žít můj život, děkuju, děkuju ale kde mám začít? mám teď spoustu otázek, spoustek úkolů co musím udělat, ale sakra chtěla jsem jít ke svému cíli, chtěla jsem něco dokázat a teď mi dáváš novou šanci a začít od znova? když už tolik věcí jsem měla načnutých ..Takže znova jo, dobře kde začnu ale..začala jsem u kadeřnice. páni, měla jsem docela krásně dlouhý vlasy, vlastně poprvý za život jsem je měla dlouhý, a teď jsem šla ke kadeřnici , přeci první krok k nové šanci, posrala to, vypadám mladší než jsem vypadala dřív, vypadám hrozně střeleně, vím,že jsem střelená ale nechtěla jsem, aby to lidi viděli hned na první pohledm, chtěla jsem, aby moji povahu poznali po nějakém srazu, potom , až by mě někam pozvali a udělali si obrázek až potom, krásná holka co je střelená, to je můj sen, ale teď vypadá střeleně je střelená?
dobře, mám se dobře, ale todle mi vrtá hlavou, taková malá zbytečnost, mezi mýma důležitejšíma tématama.
Takže mí cíle vážení, vážně se chci porádně soustředit na učivo, není to nejdůležitěší věc ze všech ale je důležitá. Další věc, více sportu.. mnohem více sportu..
dobře, vím, že to nejsou nejdokonalejší cíle
měla jsem cíle jako dobít svět, objevit Emariku(hahaha) ale to byla stará Lucie, teď jsi dostala šanci, tak po takovejch zkušenost, po takovým životě cos měla, ho ted změn, přeju ti štěstí, moje druhá Půlko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 31. srpna 2013 v 16:27 | Reagovat

Nová Lucie bude mít zase jiné nápady. Ale stejně si myslím, že něco ze staré Lucie v té nové Lucii zůstane. Takže, neboj, užívej dne, bav se a pořádej další plány.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama